Opera Mini'ye Video Kaydetme Özelliği Geliyor

Opera Mini'ye Video Kaydetme Özelliği Geliyor

Mobil cihazlarda kullanıcıların sıkça tercih ettiği browser uygulamalarından biri olan Opera Mini yeni güncellemesiyle birlikte önemli bir özelliği daha bünyesine katıyor. Akıllı telefonunuz veya tabletinizden video indirmeye olanak tanıyan uygulama, cihazınızın depolama birimine veya SD kartına istediğiniz videoyu kaydedebiliyor.

Opera’nın tarayıcı savaşlarında yerini sağlamlaştırma savaşı Android üzerinden tam gaz devam ediyor. Android için güncellenen yeni versiyonu oldukça kullanışlı özelliklere sahip. Daha önce gelen güncellemelerde video sıkıştırma özelliğiyle kullanıcılar mobil kotalarından ekonomi yapabiliyordu. Şimdi gelen güncellemede ise kullanıcılar videoları daha sonra izlemek için kaydedebilecekler.

Opera Mini'de Video Nasıl Kaydedilir?

Özellikten faydalanabilmek için yapmanız gereken ise çok basit. Video izleyebilmek için gelen "Play" butonuna dokunacaksınız. Eğer kaydetmek isterseniz size dosya adını değiştirme imkanı verecek ve hangi klasöre kaydetmek istediğinizi soracak. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra istediğiniz videoyu depolama birimine veya SD kartınıza indirebilirsiniz.

Opera Windows 10 Mobile İçin Reklam Engelleme Özelliğini Aktif Etti

Opera Tarayıcı iOS İçin Sınırsız ve Bedava VPN Hizmeti Getirdi


YORUMLAR