Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

Opera küçük, hızlı, uyumlu ve pek çok platformda çalışabilen özellikleri ile tercih edilen bir tarayıcı olma özelliğini koruyor. Şimdi de Güvenli VPN servisi SurfEasy’i tarayıcısına katmaya hazırlanıyor.Mobil telefonların vaz geçilmez güvenli VPN uygulaması SurfEasy artık Opera internet tarayıcısıyla beraber akıllı telefonlara gelecek. SurfEasy VPN, Andorid ve iOS işletim sistemlerinde kullanıcıları çok tercih ettikleri ücretsiz ancak kotalı bir VPN uygulamasıydı.

Opera bu servisi satın alarak web tarayıcısı ile entegre etmek üzere harekete geçti ve SurfEasy Secure VPN uygulamasını satın aldı. Opera’nın güvenlik odaklı bu satın alımı kullanıcılarını mutlu edecek Çünkü bu sayede SurfEasy’nin kotalarının kalkacağı ve uygulamanın Opera tarayıcısı ile beraber daha kullanışlı olacağı düşünülüyor.

Norveçli web tarayıcısı Opera, masaüstünde de tercih edilen küçük boyutlu ama hızlı tarayıcılardan biri. Geçtiğimiz şubat ayında Opera'nın 55 milyon aylık tekil kullanıcı sayısını geride bıraktığı açıklanmıştı.

Opera 27 Yayınlandı

YORUMLAR