Oppo’nun Yeni Akıllı Telefonu R9s’in Özellikleri Belli Oldu

Oppo’nun Yeni Akıllı Telefonu R9s’in Özellikleri Belli Oldu

Oppo’nun yeni akıllı telefonu R9s’in birçok özelliği ve tanıtım tarihi belli oldu. Akıllı telefon, önünde ve arkasında bulunan 16 MP kameralarla dikkat çekiyor.

Son dönemlerde hızlı bir büyüme yakalayan ve akıllı telefon sektörünün en ilgi çekici üreticilerinden birisi olan Oppo, yeni akıllı telefonu R9s’in tanıtım etkinliği için basın davetiyelerini göndermeye başladı. Etkinlik, 19 Ekim tarihinde Şanghay’da düzenlenecek.

Oppo’nun yeni telefonu, bugüne kadar edinilen bilgilere göre Qualcomm’un ürettiği Snapdragon 625 işlemciden güç alacak. Snapdragon işlemcinin yanı sıra 5.5-inch (1080 x 1920) ekrana, 4 GB RAM’e, 64 GB depolama alanına ve 3010 mAh batarya kapasitesine de (Oppo R9’un batarya kapasitesi 2580 mAh’dı) sahip olan akıllı telefon, VOOC hızlı şarj teknolojisiyle dakikalar içerinde şarj edilebiliyor ve 16 MP arka (f/1.7), 13 MP ön kamerası ile mükemmel fotoğraflar çekebiliyor.

Oppo R9s’yi özel kılan bir diğer şey de akıllı telefonun Sony IMX398 kamera sensörünü kullanıyor olması. Bu sensör daha önce hiçbir telefon tarafından kullanılmamış.

Oppo R9 Gümbür Gümbür Sahalara İniyor

Oppo, R9 ve R9 Plus Cihazlarını Duyurdu

YORUMLAR