Pastebin, 1 Milyon Kayıtlı Üyeye Ulaştı

Pastebin, 1 Milyon Kayıtlı Üyeye Ulaştı

Ülkemizde yasaklı siteler kategorisinde yerini alan Pastebin, kayıtlı üye sayısını resmi olarak açıkladı. Kullanıcıların anonim olarak belge paylaşmasına imkan tanıyan sitenin kullanıcı sayısı hızla artıyor.

Birçok popüler paste sitesi gibi kullanıcıların kod, metin snippetleri ve sohbet kayıtlarını saklama amacı ile kurulan Pastebin, Anonymous ve diğer grupların resmi kurumların gizli belgelerini yayınladıkları bir site haline döndü. Ülkemizde yasaklı siteler kategorisinde yer alan Pastebin, oldukça popüler bir site.

Kullanıcıların sosyal medya platformları aracılığıyla Pastebin hesabı oluşturma seçeneğinin eklenmesi ile birlikte sitenin trafiğinde inanılmaz bir artış gördüklerini belirten Vader, ayda 17 milyon kullanıcıya hizmet verdiklerini söyledi. 36 milyon aktif paste’i barındıran site her gün yaklaşık 40.000 gönderi alıyor. DDOS saldırılarına karşı oldukça sağlam bir sistemi sahip olduklarını söyleyen Vader, ayrıca Pastebin 4.0 üzerinde çalıştıklarını belirtti. Yorum sistemi, arkadaş listeleri, yeni düzen, sürüm ile gelecek yeniliklerden sadece birkaçı.

Pastebin’in yeni hali tamamlandıktan sonra görücüye çıkacak. 

Google Play'deki En Çok Kar Getiren Uygulamaların Yüzde 96'sı Ücretsiz

YORUMLAR