PayPal Here Artık Android Tabletlerde Kullanılabiliyor

PayPal Here Artık Android Tabletlerde Kullanılabiliyor

Dijital ödemeler konusunda başarılı bir çizgi izleyen PayPal mobil tahsilat ve ödeme alma sistemi olan PayPal Here uygulamasını Android işletim sistemine sahip tabletlerin kullanımına açtı. Ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir mobil uygulama olan PayPal Here temel olarak işletme sahiplerine Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak ödemeler alma imkanı tanıyor. Bu iş için PayPal'ın kullanıcılara sunduğu özel kart okuyucu da kullanıldığında Android cihazınız tıpkı bir POS cihazına dönüşüyor ve kredi kartları ve banka kartları ile ödeme kabul edilebiliyor.

PayPal Here işletme sahiplerine büyük bir esneklik sunarken müşterilere sunulan ödeme çözümlerini genişletiyor ve işletmeler için tercih edilebilirlik şansını artırıyor. Özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri hedefleyen bu çözüm teknolojiden faydalanmayı seven işletmeleri bir adım öteye taşıyabilir.

PayPal Here beraberinde birçok kullanışlı özelliği de getirmekte. PayPal Here uygulaması ile stoklarınızı kontrol edebilir, satışlarınızı ve satış geçmişinizi görüntüleyebilir, indirimler ve vergileri ayarlayabilirsiniz.

PayPal uygulama için 7 gün 24 saat canlı destek sunmakta. PayPal Here uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

iPhone 6 Nasıl Hızlı Şarj Edilir

YORUMLAR