PewDiePie 50 Milyon Takipçiye Ulaşınca Hesabını Silecek mi?

PewDiePie 50 Milyon Takipçiye Ulaşınca Hesabını Silecek mi?

Youtube aleminin en çok takip edilen ismi PewDiePie, 50 milyon takipçiye ulaşması durumunda hesabını sileceğine dair bir açıklama yaptı. Hedefine yaklaşmasına çok az bir takipçi sayısı kalan ünlü ismin ne yapacağı da merak konusu.

Yıllarca önce Call of Duty videoları çekerek işe başlayan İsveçli oyuncu, korku oyunları çekmeye başlamasıyla ünlenmişti. Youtube üzerinde bugün neredeyse herkesin yaptığı, kendini kameraya alarak oyun videosu çekme işini ortaya çıkaran kişilik PewDiePie, halihazırda Youtube'un en çok takip edilen ismi. Yaklaşık elli milyon takipçisi olan PewDiePie, yayınladığı son videoda net elli milyon rakamını görmesiyle birlikte Youtube hesabını sileceğini iddia etti. Eğlenceli kişiliği ve ipe sapa gelmez şakalarıyla bilinen PewDiePie'ın Youtube hesabını silip silmeyeği henüz muamma; ancak tam şu anda 49.642.882 (ve her saniye artmaya devam ediyor) takipçiyle vaat ettiği rakama çok az kalmış durumda. 

Youtube, son zamanlarda sistem üzerinde yaptığı değişiklikler ile önerilen videolar sistemini değiştirmiş ve birçok ünlü ismin videolarındaki izlenme sayıları düşmüştü. Bunun üzerine bir video çeken PewDiePie, değişen sistemden yakınmıştı. Tam bunun üzerine hesap silme videosu yayınlaması, düşen izlenmelerini tekrar arttırmak için yapılmış bir adım olarka gösterildi. Keza takipçi sayısının elli milyona ulaşmasıyla birlikte sileceği hesabın kendi hesabı değil de daha önce dalga amaçlı açtığı "Jack septiceye2" olacağı da konuşulanlar arasında. Bahsi geçen vaadin verildiği o videoya ise Türkçe alt yazısıyla hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PewDiePie, Warner Bros'tan Rüşvet Aldığı İddialarına Küfürlerle Karşılık Verdi!

YORUMLAR