PewDiePie YouTube İçeriklerini Değiştiriyor

PewDiePie, "Kesinlikle kanalla ilgili yapacağım bazı değişiklikler var. Daha büyük bir proje üzerinde çalışıyorum" ifadelerine yer vererek niyetini belli etti.

En çok tanınan YouTuber PewDiePie, yaklaşık 1 aylık aranın ardından YouTube'a yeniden içerik yükledi. Geri dönmesinin hemen ardından paylaştığı ilk videoda, yakın zamanda kanal içeriğini değiştireceğini söylüyordu.

En büyük bağımsız içerik üreticilerinde biri olarak kabul edilen Felix "PewDiePie" Kjellberg, kısa bir süre önce platforma geri geldi. YouTuber, 2019'un sonlarına doğru çok yorgun olduğunu ifade ederek, popüler video paylaşım platformuna ara verme kararı aldığını söylemişti.

PewDiePie YouTube kanalı değişime uğruyor

PewDiePie ne zaman döneceğini belirtmedi ancak, yaklaşık 5 hafta sonra geri geldi. Birçok kişi onun YouTube'a geri dönüşünü sevinçle karşıladı.

YouTuber tarafından verilen aranın ardından 21 Şubat'ta paylaştığı "30 gün ara verdim ve BU OLDU" başlıklı ilk videosu, trendlere oturdu bile. Yaptığı ilk videosundan gelen en önemli bilgi, PewDiePie'ın kanal içeriğini değiştirecek olmasıydı. PewDiePie, "Kesinlikle kanalla ilgili yapacağım bazı değişiklikler var. Daha büyük bir proje üzerinde çalışıyorum" ifadelerine yer vererek niyetini belli etti.

Minecraft içeriği ile eğlenceli videolar çeken ünlü YouTuber son dönemlerde içerikleri nedeniyle sürekli eleştiriliyordu. Onun nasıl bir değişikliğe gideceği büyük merak konusu. Sizce PewDiePie ne tür bir YouTube içerik değişikliği yapacak?

YORUMLAR