Pinterest'e Satın Al Düğmesi Geliyor

Pinterest'e Satın Al Düğmesi Geliyor

Pinterest sosyal ağında sergilenen ürünlere artık 'satın al' düğmesiyle sahip olabileceğiz. Pinterest bu yıl içinde sergilenen ürünlere bir de satın alma seçeneği eklemeyi planlıyor. 

Dijital bir özel koleksiyon sosyal ağı olan Pinterest bilindiği üzere çeşitli kategorilerde yeni ve ilginç pek çok ürünün de bulunduğu bir web sitesi. 2010 yılında sosyal medya ağlarına dahil olan Pinterest, 2011 yılında popülerlik kazandı. Şu an ise 60 milyon üzeri bir kullanıcıya sahip. Bu kullanıcıların çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor.  Bu sitede her kategoride özel koleksiyonlar izlemek mümkün olabiliyor.

Pinterest şimdi de bu koleksiyonlara satın alınabilme özelliği katmaya hazırlanıyor. Böylelikle takı, giyim eşyası, ev dekorasyonu ve benzer sahip olunması muhtemel her emtia rahatlıkla site üzerinden satın da alınabilecek. 

Böylelikle kullanıcılar Pinterest üzerinde vitrinlerini daha karlı bir şekilde değerlendirme özelliğine de kavuşmuş olacaklar. Pinterest bu atılımıyla beraber kullanıcılarının ürünlerini tanıtmak için küçük reklam ve promosyon paketleri de hazırlıyor. Bu paketleri kullanacak olan Pinterest üyeleri ürünlerini daha fazla kitleye ulaştırma şansına da sahip olabilecek. 

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Pinterest Artık Türkçe!

Facebook, Home Uygulamasına Instagram, Flickr, Pinterest ve Tumblr'ı Ekledi

YORUMLAR