Pokemon Jukebox Uygulaması Android Platformuna Geldi

Pokemon Jukebox Uygulaması Android Platformuna Geldi

90’lı yıllarda ülkemizde fırtınalar estiren Pokemon’un yeni uygulaması, Android platformunda yerini aldı. Uygulama detayları haberimizde.

Nintendo firmasının efsane oyunu ve anime dizisi Pokemon’un şarkılarını içeren yeni uygulama, Android işletim sistemli cihazlar için yayınlandı. 18 MB büyüklüğünde ve ücretsiz olarak sunulan Pokemon Jukebox uygulaması, bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı desek yeridir.

Her gün 3 adet Pokemon şarkısını ücretsiz olarak dinlemenize imkan tanıyan Pokemon Jukebox uygulaması, satın alma işleviyle diğer şarkıları da satın alarak dinlemenize imkan sağlıyor. Çoğu kullanıcının eski tipteki bu şarkılar için neden para ödeyelim türünde eleştirileri artarak devam ederken, bazı kullanıcılar bu gelişmeden bir hayli memnun diyebiliriz.

Uygulamanın kendi içerisinde bulunan dahili oynatıcı sayesinde şarkıları dinlemek için uygulamadan çıkmanıza gerek kalmıyor. Android platformu için ücretsiz olarak yayınlanan Pokemon Jukebox uygulamasının tanıtım videosuna ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6, Hız Testinde Rakiplerine Fark Attı

Sosyal Medya Kullanıcıları “Kendi Wikipedia Sayfanı Oluştur” Tuzağına Düşüyor

YORUMLAR