Popüler Görev Yönetim Uygulaması Trello, Windows Phone Geliştiricileri Arıyor

Popüler Görev Yönetim Uygulaması Trello, Windows Phone Geliştiricileri Arıyor

Görev yöneticileri arasında belirgin bir ağırlığa sahip başarılı uygulamaların arasında yer alan Trello, yakın zamanda resmi bir Windows Phone uygulamasıyla karşımıza çıkacak.

Şimdilik uygulamanın çıkış tarihi ile ilgili kesin bir tarih vermek mümkün değil iken şirketin gözünü başarılı Windows Phone geliştiricilerine yönelttiği gerçeğiyle birlikte Windows 8 uygulamasını da daha verimli hale getireceği düşünülüyor.

Trello uygulamasını duymadıysanız bilmeniz gerken en önemli detaylar bu uygulamanın görev listelerini seri bir şekilde kartlar halinde oluşturmanızı sağlaması. Bu üretmiş olduğunuz görev kartları birbirine bağlı olan hesaplar aracılığıyla farklı cihazlar üzerinden takip edilebiliyor. İnternet üzerinden de Trello hesabınıza ulaşabildiğiniz için size ait olmayan bir bilgisayar da Trello kullanmanıza mani olmayacaktır.

Bireysel kullanım için en pratik görev yöneticilerinden biri olan uygulama gruplar oluşturmakta da geri kalmıyor. Seçmiş olduğunu paylaşım grubuyla görev dağılımı ve sürekli senkronizasyon gibi seçenekleriniz var.

Windows Phone geliştirme konusunda tutkulu bir yazılımcıysanız Trello'nun kapısını çalmak için en doğru vakit gelmiş demektir. Windows ve Windows Phone için yeni bir atılım peşinde olan şirket heyecanını paylaşacak programcılar arıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Trello'nun Windows Phone sürümü için belli bir çıkış tarihi verilmiş durumda değil. Ama beklentiler arasında böyle bir uygulamanın olması da platformu tercih edenler adına olumlu bir gelişme.Apple Maps'in Sonunu Nokia Mı Getirecek?

YORUMLAR