Pornub ve Verge Coin Partnerlik Anlaşması Yaptı

PornHub - Verge Coin

Kripto para dünyasının en büyük girişimlerinden Verge Coin ile internetin çokça ziyaret edilen mecralarından PornHub, beklenmedik bir açıklama yaptı.

19 Nisan itibarıyla yeni partnerlik anlaşması duyuracağının sinyallerini çok önceden veren Verge’ün Pornhub ile ortaklığa gittiği ortaya çıktı.

İlk olarak 2014 yılında ortaya çıkan kripto para birimi Verge, IP adresi ve coğrafi konum gibi bilgileri başkalarıyla paylaşamadan anonim para transferlerinin yapılabildiği açık kaynak kodlu bir para sistemi ortaya çıkarabilmek adına yola koyulmuştu. 2017’nin son aylarında kullandığı farklı para aktarım sistemini devreye alan ve çeşitli işletim sistemleri üzerinde kullanıma açan Verge, son zamanların en dikkat çeken kripto para birimleri arasına girmeyi başarmıştı.

Yakın zaman önce resmi internet sitesi üzerinde yapılan açıklamayla 19 Nisan tarihi itibarıyla önemli bir partnerlik anlaşması imzalayacaklarını söyleyen Verge yetkilileri, yüzlerce işletmenin ödeme trafiğini onlar üzerinden yönlendirdiği bir sistemi duyuracaklarını söylemişlerdi.

Dört gözle beklenen partnerlik anlaşmasından önceyse bugün yeni bir bilgi ortaya çıktı. PornHub’ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan videoyla birlikte PornHub ve Verge’ün partnerlik anlaşması imzaladıkları duyuruldu. Yapılan anlaşmayla birlikte kullanıcıların kayıt ücretlerini Verge Coin kullanarak ödeyebilecekleri söylendi. 

Hemen yukarıda görebildiğiniz oldukça komik bir videoyla duyurulan anlaşmanın ardından Verge’ün değerinde inanılmaz bir artış görülürken, Binance gibi kripto para borsaları yoğunluk sebebiyle çökme sorunlarıyla karşı karşıya kaldılar.