PUBG Çöl Haritasının Adı, Detayları ve Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

PUBG geliştiricileri bu sene bitmeden, yani önümüzdeki 4 hafta içinde oyunlarının final sürümünün resmi olarak çıkış yapabilmesi için sıkı bir şekilde çalışıyorlar. PUBG'nin final sürümüyle birlikte yeni çöl haritasının da oyuncuların beğensine sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde bu çöl haritasında kullanabileceğimiz yeni arazi aracının görüntüleri paylaşılmıştı. Şimdi ise çöl haritasının kendisi ile ilgili bilgiler paylaşıldı ve ekran görüntüleri sergilendi. PUBG çöl haritasının adı ise Miramar olacak.

İlk önce Miramar'ın ekran görüntülerine göz atalım:

Miramar, 8 bölgeden oluşacak bir harita olacak. Bu bölgelerin detayları ise şu şekilde:

Miramar'da keşfedip ziyaret edecebileceğimiz yerler arasında gökdelenler şeklindeki alışveriş merkezleri, terk edilmiş binalar ve inşaatlar ile donatılmış şehirler, endüstriyel alanlar, fabrikalar, arenalar, kıyı kasabaları, köprüler, tren istasyonları, gözcü kulelerine sahip kasabalar, gazinolar, turistik oteller gibi yerler bulunuyor. Bütün bu mekanlarda çeşitli silah ve ekipmanları araştırabiliyor, düşmanlarınıza pusu kurabiliyor ve hayatta kalmaya çalışabiliyorsunuz.

PUBG geliştiricileri sözü geçen alanların Miramar haritasındaki tek eğlenceli yerler olmadığının da altını çiziyor, oyuncuların geri kalan yerleri kendi başlarına keşfedebilecekleri önerisi yapılıyor.

12 Aralık'ta Xbox One platformuna çıkacak PUBG, ayın sonuna doğru final sürümü ile PC oyuncularına sunulacak.

YORUMLAR