Rovio'nun Yeni Oyunuyla Buzları Kırmaya Hazır mısınız?

Rovio'nun Yeni Oyunuyla Buzları Kırmaya Hazır mısınız?

Angry Birds, Bad Piggies ve The Croods gibi mobil oyunlarıyla tanıdığımız popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio yepyeni bir bulmaca oyunu olan Icebreaker: A Viking Voyage adlı oyun üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Aşağıda tanıtım videosunu izleyebileceğiniz Icebreaker: A Viking Voyage aslında Nitrome.com sitesi üzerinde kullanıcıların oynayabileceği basit bir flash oyunu olsa da Rovio'nun işin içine girmesiyle birlikte oyunun çok daha keyifli bir hal alacağına eminim.

Rovio Stars ve Nitrome işbirliğiyle geliştirilecek olan bu başarılı bulmaca oyunu görünen o ki şu an için sadece iOS cihazlar üzerinde çıkış yapacak.

Oyunda amacımız buzullar içerisinde veya farklı bölgelerde mahsur kalan Viking'leri kurtarmak ve gemimize almak ama tüm bunları yaparken farklı tuzaklar ve sayısız tehlike bizleri bekliyor.

Gerçekten bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve işin içine Rovio'nun da gireceğini düşünürseniz, Icebreaker: A Viking Voyage ile birlikte gelecek olan ve çözmemiz gereken 95 farklı bulmacanın biz mobil oyun severlere keyifli dakikalar, saatler hatta günler geçirteceği kesin.

Önümüzdeki yaz aylarında App Store'da yerini alması beklenilen Icebreaker: A Viking Voyage'ın şu an için Android işletim sistemi için geliştirilip geliştirilmeyeceği konusunda net bir bilgi yer almamakta.

GTA 5'te Yer Almak İster misiniz?

YORUMLAR