Samsung'dan İnternetsiz "Akıllı" Telefon: Galaxy J2 Pro

Samsung, kimsenin beklemediği bütçe dostu bir akıllı telefon modeli tanıttı. Galaxy J2 Pro adıyla karşımıza çıkan telefon, internete pek ihtiyaç duymayan yaşlılar veya derse odaklanmada sorun yaşayan öğrencilere yönelik tasarlanmış, uygun fiyatlı bir model. 2018’in internetsiz akıllı telefonu Samsung Galaxy J2 Pro’nun özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Samsung Galaxy J2 Pro Özellikleri:

Samsung’un Galaxy S ve Note ailesi dışında J ve A serisi gibi ara modeller çıkardığını hepimiz biliyoruz. Farklı segmentte konumlandırılan ara modeller diyebileceğimiz seriler, fiyat performans telefonu isteyenlere hitap ediyor. Samsung’un yeni tanıttığı akıllı telefonu Galaxy J2 Pro da bunlardan biri. Bu telefonu farklı kılan ise; 2G, 3G, LTE, WiFi bağlantılarına destek vermemesi. Evet, 2018’in ikinci çeyreğinde tanıtılan hem de Samsung marka telefonda internet bağlantılarına yer verilmiyor. WhatsApp’da yazışma, Facebook’da durum paylaşma veya webde gezinme ve daha pek çok çevrimiçi aktiviteyi gerçekleştirmek mümkün değil. İnternetten başını kaldıramayan insanların kullanabileceği telefon, teknik özellikleriyle giriş seviyesi olduğunu gösteriyor. 5 inç Super AMOLED ekran, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci, 1.5GB bellek, 2600 mAh batarya, 16GB dahili depolama alanı (microSD kart desteği mevcut) 5MP öne ve 8MP arka kameraya sahip olan telefonun işletim sistemi hakkında bilgimiz yok.

Samsung Galaxy J2 Pro Fiyatı:

Pro olarak isimlendirilmesine karşın giriş seviye, üstüne üstlük internetsiz bir "akıllı" telefon olarak karşımıza çıkarak şaşırtan Samsung Galaxy J2 Pro, siyah ve altın renk seçenekleriyle ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak. Fiyatı 186$ olan telefonun diğer pazarlara giriş yapıp yapmayacağını bilmiyoruz.

YORUMLAR