Samsung, Fortnite Odaklı Yeni Galaxy Reklamını Yayınladı

Samsung Fortnite Odaklı Yeni Reklamı

Samsung, piyasaya sürdüğü günden bu yana Galaxy Note 9 ve Tab S4 cihazlarını, oyun oynamak için harika cihazlar olarak göstermeye çalışıyor. Tüm bunlar Samsung'un, Fortnite’ın Android’e gelişini seçilmiş bazı Galaxy cihazlarına özel olarak yapmasıyla başlamıştı. Galaxy telefonlarda ve tabletlerde Fornite hayranlarını kendisine daha fazla çekebilmek için Samsung, bazı satın alımlarda oyun içerisinde geçerli ücretsiz para ve özel bir Galaxy deseni sunuyordu.

Samsung, meşhur Fortnite yayıncısı Tyler 'Ninja' Blevins ile yaptığı iş birliğiyle, ABD’deki Galaxy Note 9 ve Tab S4 kullanıcıları için özel bir yarışma düzenleyerek Fortnite sevdasını devam ettirmişti. Firma şimdi de Samsung Galaxy: Level Up isimli Fortnite temalı yeni reklamıyla karşımıza çıktı. Ninja ve rap şarkıcısı Travis Scott’un yer aldığı reklam, açıkça belirtilmese de geçen ayki yarışmaya ait bazı bölümlerden oluşuyor gibi görünüyor.

Galaxy Cihazlarından Daha Çok Fortnite Ön Planda

Reklamda genç bir Fortnite oyuncusu, Ninja ve Travis Scott ile birlikte oyun oynama şansı yakalıyor. İlginç bir şekilde reklamda Galaxy cihazlarından daha çok Fortnite’ın ön plana çıkarıldığı görülüyor. Aslında bu durum biraz garip, çünkü Fortnite artık sadece Galaxy cihazlarına özel bir oyun değil.

Samsung’un Fortnite ve yayıncılarını fazlaca ön plana çıkarmasından sonra akıllara şu soru geliyor; Acaba Samsung cihazlarının daha iyi satılması için iş birliği yaptığı Fortnite’ın cazibesini gözünde fazla mı büyütüyor? Samsung’un Fortnite sevdasının daha ne kadar devam edeceği de merak konusu.