Samsung Galaxy A5 Çin'de Satışa Sunuldu!

Samsung Galaxy A5 Çin'de Satışa Sunuldu!

Samsung son dönemlerde oldukça fazla akıllı telefon modeli çıkarmaya başladı. Şirket Galaxy S5, Galaxy Edge, Galaxy A3 ve sayamadığımız birçok modelini ülkelere göre satışa sunuyor. Samsung'un en son ürettiği telefonu Galaxy A5 ise Çin'de geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

Metal kaplamalı bir çerçeveye sahip olan Samsung Galaxy A5, yeni üretilen ve geliştirilen A serisinin en yeni üyesi. Farklı tasarıma sahip olan bu telefon 420 Dolarlık bir fiyat etiketiyle Çin'de raflardaki yerini aldı. 

720p Super AMOLED kalitesindeki 5 inçlik ekranıyla görsel görünüşünü yükselten telefon, 1.2 GHz Snapdragon 410 işlemciyle 4 çekirdek keyfini yaşatacak. 123 gram ağırlığıyla elde varlığı yokluğu anlaşılamayan Galaxy A3, 2 GB RAM ve 16 GB ROM’uda bünyesinde taşıyor. Fotoğraf çekmeyi sevenler için de kamera özelliklerini boş geçmeyen Samsung, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerayı da cihaza eklemiş. Samsung'un A5 modelinden sonra yine metal kasaya sahip telefonu Galaxy A3'ün ilerleyen günlerde satışa sunulmadı bekleniyor.

Metal kasalı telefonlar sizce kullanışlı mı?

Samsung Şimdiye Kadarki En İnce Akıllı Telefonları Galaxy A3 ve A5'i Tanıttı

Anında Fotoğraf Çıktısı Alabilen Telefon Kabı 

YORUMLAR