Samsung Galaxy A8'in Yeni Fotoğrafları Yayınlandı

Samsung Galaxy A8'in Yeni Fotoğrafları Yayınlandı

Samsung’un gelmiş geçmiş en ince telefonunu unvanını taşıyan Galaxy A8’in yeni tanıtım fotoğrafları yayınlandı. Çin’den sızdırılan Galaxy A8 fotoğrafları ilginizi çekebilir. 

En İnce Samsung, Galaxy A8 Onay Aldı ve Satışa Hazır habertimizde detaylarını verdiğimiz Samsung Galaxy A8, 158 × 76,77 × 5,94 mm boyutlarında ve 142 gram ağırlığında. Snapdragon 615 işlemci ve 2 GB RAM ile piyasaya çıkması beklenen Samsung Galaxy A8, 16 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kameraya ve 3050mAh bataryaya sahip olacak. Samsung Galaxy A8’in kamerası cihazın kasasında, arkada  bir çıkıntı yapmıyor. Tamamen kasaya gömülü olduğu için A8, diğer Samsung akıllı cihazlardan daha pürüzsüz bir arka kapağa sahip olacak. Samsung Galaxy A8 süper ince bir Galaxy S6’yı andırsa da değil. Ancak Galaxy A8’in de "Home" tuşu üzerinde parmak okuma kilit düzeneği olacağı söyleniyor ki, resimlerde bu özellikle işaret edilmiş. Bunun yanı sıra, sızdırılan resimlerde çift sim kart yuvaları, microUSB girişleri özellikle dikkat çekiyor. 

İnternete yeni resimleri sızdırılan Samsung Galaxy A8’in Türkiye'de de satılacağı söyleniyor, ancak bu konuda hala bir onay ya da bilgi gelmiş değil. 

Samsung Galaxy A8, TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A8 Türkiye'ye Gelebilir, İşte Yeni Detaylar

YORUMLAR