Samsung Galaxy A90 Hakkında Sürpriz İddaa: Kızaklı Kamera Olmayacak

Samsung Galaxy A90 modelinin neredeyse amiral gemisi türevinde olması, kullanıcılar için büyük bir şans olarak görünüyor. Samsung’un  iddialı olduğu bu yeni akıllı telefonunda, sürpriz bir iddia var. Gelen sızıntılara göre şirketin yeni cep telefonunda, kızaklı kamera bulunmayacak. İşte haberimizin detayları.

Samsung bu yıl büyük bir akıllı telefon bombardımanına başladı ve Galaxy A serisi hızlı hızlı dünyaya yayılıyor. Şirketin yeni cep telefonu olan Samsung Galaxy A90 ve Galaxy A90 Pro akıllı telefonları, amiral gemisi kalitesinde özelliklere sahip olacak. Her iki cihazda da Qualcomm'un Snapdragon 855 yonga seti bulunacak.

Samsung Galaxy A90 tahmini özellikler

Hakkında sızıntılar gelmeye devam eden Samsung Galaxy A90 ve Galaxy A9 Pro modelleri, 48MP kamera ile geliyor. Ayrıca ön kamera 12MP olacak. Kullanıcıları en çok şaşırtan özellik ise, kızaklı kameranın olmaması.

Neredeyse bütün akıllı telefon üreticilerinin çentik tasarımı terk etmesine rağmen, Samsung şirketi U şeklinde bir selfie kamera çentiği kullanacak. Samsung Galaxy A90 serisi akıllı telefonların Infinity-U ekrana sahip olacağı da ifade edildi. Böylece çok daha keyifli bir izleme deneyimi yaşanacak.

Samsung Galaxy A90 ile ilgili bir diğer bomba iddia şirketin 5G teknolojisine sahip olacağı bilgisi. Samsung Galaxy A90 ve A90 Pro modelleri, 5G teknolojisi ile gelecek. Böylece Samsung'un bütün modellerinin 5G kullanmaya başlayacağı kesinleşmiş olacak.

Peki Samsung A90 modellerinde kızaklı kamera kullanılmaması sizde nasıl bir etki yarattı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.