Samsung Galaxy A9'un Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Samsung Galaxy A9'un Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Henüz çok erken olmasına rağmen son günlerde sık sık duymaya başladığımız haberlerden bir tanesi de Samsung'un A serisi telefonlarına eklenecek olan Galaxy A9 modeli. Cihaz hakkında yapılan ve internette dolaşan haberlerin sayısı artmakla birlikte, cihaza ait bazı özellikler de açığa çıktı.

Samsung Çin'in Wibo hesabı üzerinden paylaşılan bir görselde görülen cihazın bazı özellikleri de bu görsel ile birlikte ortaya çıkmış oldu. Daha önce ortaya çıkan sızıntı bilgiler ile Galaxy A9'un 6 inç'lik bir ekrana sahip olacağını biliyorduk fakat görsel üzerindeki bilgilere bakacak olursak Galaxy A9 aynı zamanda 4000 mAh'lık büyük ve güçlü bir batarya ile gelecek.

Samsung Galaxy A9 özellikleri olarak öne çıkanlar 6 inç'lik ekran ve 4000 mAh'lık batarya olmasına rağmen bazı diğer özelliklerde gün yüzüne çıktı. Bunlar arasında Android Marshmallow ile birlikte gelecek olması ve Full HD çözünürlüğe sahip olacak olması gibi özellikler yer alıyor.

Henüz resmi olarak ne zaman piyasaya çıkacağı belli olmayan cihaz hakkında gleişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR