Samsung, Galaxy Note 5 Hakkında Çıkan Söylentileri Yalanladı

Samsung, Galaxy Note 5 Hakkında Çıkan Söylentileri Yalanladı

Samsung, hafta başından beri Galaxy Note 5 hakkında yayınlanan tüm çıkış tarihi haberlerini yalanladı. Samsung’un yeni phableti için biraz daha beklemek gerekecek.

Samsung ilk defa hakkında yayınlanan haberlere bu kadar çabuk müdahale ediyor. Pazar beklentisinin yanlış algılanması ürünlerinin geleceğini etkilemesin diye, yapacağı en doğru hareketi yapıyor. iPhone 6S Ağustos Ayında Geliyor, Galaxy Note 5 ise Temmuz'u Hedefliyor haberimizde yeni phabletin yaz ayının ortasaında çıkma olasılığından bahsediliyordu.

Samsung yaptığı kısa ve öz bir açıklamayla, Galaxy Note 5’in Eylül ayında Almanya’da yapılacak olan IFA 2015 Fuarı’ndan önce tanıtılması ve piyasaya çıkmasının mümkün olmayacağını ifade etti.

Aslında Samsung’un bu yalanmasının arkasında henüz stoklarından çıkan 10 milyon S6 serisiyle de ilgisi var. Piyasaya arz ettiği milyonlarca telefonun basit bir söylenti yüzünden raflarda kalması riskini ortadan kaldırmak istiyor. Çünkü Temmuz ayında çıkacağı ilan edilen Samsung Galaxy Note 5 için tüketicinin beklentiye geçip, bu yeni piyasa arzını dikkate almaması riski her zaman var.

Samsung Galaxy Note 5'in Üstün Ekran Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5 de Edge Modasına Uyabilir

YORUMLAR