Samsung Galaxy Note 7 İsmi Onaylandı ve Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7 İsmi Onaylandı ve Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 6 yerine bu sene Note 7 çıkabileceği bir süredir konuşuluyordu. Sonunda bu tartışma sona erdi ve yeni cihazın Galaxy Note 7 adıyla piyasaya çıkacağı kesinleşti.

Evan Blass (@evleaks)’ın sızdırdığı haberlere göre artık Samsung Galaxy Note 7 isimi resmileşti. Bu haberin yanına bazı yeni donanım özellikleri haberleri de sızdıran Evan Blass bakın Samsung Galaxy Note 7 hakkında bu hafta neler fısıldamış.

Samsung Galaxy Note 7 özellikleri

Blass'a göre 5.7-inç QHD Super AMOLED ekran kesinlikle doğrulanmış vaziyette. 12MP arka ve 5MP ön kamera da standart donanım olarak gelecek. 4000 mAh batarya ve Exynos 8890 ve/veya Snapdragon 823 çekirdek taşıyacak olan cihaz 64GB depolama seçeneği ile gelecek ve microSD ile genişleyebilecek. IP68 koruma sınıfına dahil edilmiş olan Samsung Galaxy Note 7 Suya karşı dayanıklı olacak ve toz da geçirmeyecek. Evan Blass cihazın su altında uzun süre çalışabileceğini de müjdelemiş. İrisi tarayıcısının da Samsung Galaxy Note 7’ye dahil edildiği da kesinleşmiş durumda.

Samsung Galaxy Note 7 farklı renk seçenekleriyle gelecek. Bu renklerin siyah, gümüş, mavi olacağı da sızan haberler arasında. 

Samsung Galaxy Note 7’nin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7 İçin İris Tarama Özelliği Kesinleşti

Kenarsız Samsung Galaxy Note 7 Sürprizine Hazır Olun

YORUMLAR