Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

 Meşhur Samsung dedikoducumuz Evan Blass, Samsung Galaxy Note 8 modellerinin SM-G950 ve SM-G955 seri numaralarıyla çıkacağını fısıldadı. Bu elbette çoğumuza bir şey ifade etmiyor ancak bu seri numaraları ile ilgili Google üzerinden arama yapıp, bazı dedikodulara herkesten önce ulaşabiliriz. 

Snapdragon 830 CPU taşıması beklenen Samsung Galaxy Note 8 Samsung’un yeni yapay zekası Bixby’i de kullanıcılarıyla tanıştıracak. Böylece Cortana ve Siri’den sonra yeni bir servis amaçlı sanal asistan daha tanıyacağız. Sadece Evan Blass değil, aslında bütün hatırı sayılır teknoloji hesapları Samsung Galaxy Note 8 hakkında duyurular yapıyorlar.


Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsungh Galaxy Note 8’in piyasaya çıkış tarihinden önce 2017 Şubatında Barcelona’da tüketiciye “Merhaba” diyeceği düşünülüyor. Bunu erkenden yapması gerek yoksa Samsung Note serisinin itibarını koruyacak başka bir telefon kalmadı.

MWC 2017’de şöyle bir endamını gösterdikten sonra Samsung Galaxy Note 8’in 2017’nin Ağustos ayında satışa çıkacağı konuşuluyor.


Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 8 hakkında henüz kimse bir etiket fiyatı fısıldamış değil. Ancak ucuz bir cihaz beklemeyelim. Çünkü Samsung elinde tuttuğu tüm süper özellikleri bu telefonun kaportasının altına sıkıştıracak gibi görünüyor.

Elbette Note 7’nin hafızalardan ve hatıralardan silinmeyecek anılarıyla hala kafalar meşgulken, belki de Samsung Galaxy Note 8’e düşen görev şimdiye kadar piyasaya çıkan tüm Samsung cihazlardan çok daha ağır.

Samsung Galaxy Note 8 Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi Söylentileri

YORUMLAR