Samsung Galaxy Note 8 Sırtında 2 Adet Kamerayla Gelebilir

Samsung Galaxy Note 8 Sırtında 2 Adet Kamerayla Gelebilir

Samsung, geçen yıl tecrübe ettiği Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından hala eleştirilse de şirket bu eleştirileri geçmişte bırakacak yeniliklerle Galaxy Note 8 serisini hazırlıyor.

Zaten hatırlarsanız aynı eleştirisel söylemler Galaxy S8 ve Galaxy S8 + serisini de tehdit etmiş, ancak üretici zoru başararak bunların üstesinden gelebilmişti. Şimdi Samsung, Galaxy Note 8 ile Note üretim bandında bir ilki deneyecek. Galaxy Note 8 cihazların sırtına 12 megapiksel kameralar yerleştirerek eski ön yargıların üstesinden gelmeye çalışacak.

Ünlü @OnLeaks sızıntı haberler sitesinde görüntülenen Galaxy Note 8 tasarım çizimleri de bu planın gerçek olabileceğini ön gören yeni fotoğraflar yayınlayınca, Samsung'un oldukça karalı olduğu ortaya çıktı.

Bu sızıntı tasarımlar Galaxy Note 8'in 3.5 mm kulaklık girişinin altta bulunacağını ve ekranın üst kısmında da oldukça büyük bir çerçeve boşluğu olabileceğini ortaya koyuyor.

Sızan bilgisayar çizimleri ve haberlere göre, Galaxy Note 8'in DeX desteği vereceği, Always-On Display özelliği ve çoklu işlev özelliğine sahip ekrana sahip olabileceği de eklenmiş. Bunun yanı sıra, cihazların siyah ve mavi olmak üzere farklı renkler taşıyacağı da söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 8'in İlk Görseli Ortaya Çıkmış Olabilir

Samsung Galaxy Note 8, Snapdragon 836'lı İlk Akıllı Telefon Olabilir

Samsung, Apple'a Öyle Bir Darbe Vurmaya Hazırlanıyor ki!


YORUMLAR