Samsung Galaxy S10, 12GB RAM ve 1TB Depolamayla Geliyor

Samsung Galaxy S10, 12GB RAM ve 1TB Depolamayla Geliyor

Merakla beklenen Samsung Galaxy S10 hakkında çıkan yeni bir söylenti, telefonun 12GB RAM ve 1TB depolama alanı ile gelebileceğine işaret ediyor.

MySmartPrice  adlı internet sitesi, yaklaşan Samsung Galaxy S10'un bir veya daha fazla versiyonunun 12GB'a kadar RAM ve 1TB'ye kadar dahili depolama sağlayabileceğini öne sürdü .

Bu iddianın doğru olduğunu ve Samsung’un Galaxy S10’un arifesinde başka bir amiral gemisi lansmanı yapmayacağını varsayarsak, söz konusu RAM ve depolama alanı, Güney Koreli şirket için bir ilk olacak.

Galaxy Note 9, şirketin en yüksek bellek / depolama seçeneği sunduğu telefonu olarak biliniyor. Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan cihaz, kullanıcılara maksimum 8GB RAM ve 512GB depolama alanı sunuyor. Note 9’un bu versiyonun 1.250 dolara satıldığını düşünürsek, Samsung’un 12GB / 1TB’lık bir telefon için ne kadar fiyat biçeceği sizin hayal gücünüze kalmış.

Güney Koreli üretici, biri uygun fiyatlı diğer ikisi premium olmak üzere üç farklı Galaxy S10 modeli ile karşımıza çıkacak. her üç modelde de 12MP geniş açılı (78 derecelik FOV) ve 16MP süper geniş açılı (123 derecelik FOV) ) bir lens kullanılacak. Bununla birlikte, daha yüksek donanıma sahip Galaxy S10 Plus, üçlü lens konfigürasyonu ile birlikte geliyor. Üçüncü kamera ise 13 megapiksel bir telefoto objektife sahip olacak. 

Samsung'un mobil bölümü CEO'su DJ Koh, kısa süre önce çalışanlarına gönderdiği bir mektupta, mobil bölümün pazardaki pozisyonunu korumakta zorlandığını söylemişti. Güney Koreli şirketin, rakipleriyle daha güçlü bir şekilde rekabet edebilmek için yeni amiral gemilerinde önemli yeniliklere gitmesi bekleniyor.