Samsung Galaxy S10+’nın Yüksek Kaliteli Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S10 Plus 1

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S10, S10e ve S10+’nın resmi olarak tanıtılmasına sayılı günler kaldı. 20 Şubat’ta tüm detaylarıyla ortaya çıkacak olan cihazlarla ilgili sızıntı görselleri de gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S10 ve S10e’ye ait yüksek çözünürlüklü sızıntı görselleri görmüştük. Şimdi de Galaxy S10+’ya ait yüksek kaliteli sızıntı görselleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S10 Plus 2

Galaxy S10+’nın yeni görselleri, sızıntı uzmanı olarak tanınan Evan Blass tarafından paylaşıldı. Cihaz, beyaz, yeşil ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak ve her üç renk de ön kısımda siyah bir çerçeveyle gelecek.

Galaxy S10+’nın sızıntı görsellerinde, daha önceden de gördüğümüz üzere, ekranın sağ üst köşesinde hap benzeri bir tasarıma sahip olan siyah kısımda çift ön kamera yer alıyor. Telefonun arka kısmında ise üç kameradan oluşan bir kurulum mevcut.

Samsung Galaxy S10 Plus 3

S10+’nın, S10 ve S10e modellerinden daha büyük 6.4 inç boyutunda bir ekran ile geleceği söyleniyor. Ayrıca S10+’nın ekranında bir dahili parmak izi sensörünün yer alması bekleniyor.

Samsung, Galaxy S10 ailesindeki tüm modelleri 20 Şubat’ta düzenleyeceği bir etkinlikte resmi olarak tanıtacak.