Samsung Galaxy S3 30 Milyon Sattı

Samsung Galaxy S3 30 Milyon Sattı

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S3’ün 20 milyonluk satış rakamını aşmasının ardından kısa bir süre sonra yeni satış rakamı açıklandı. Üstün donanım özellikleriyle ve şık tasarımı ile akıllı telefon pazarının günümüzdeki en iyi cihazı olarak gösterilen Samsung Galaxy S3 satış rakamları ile Samsung’un yüzünü fazlasıyla güldürmekte.

20 Milyonluk dev satış rakama ulaşılmasının ardından kısa bir süre sonra küresel çapta 30 milyon adet satmayı başaran Samsung Galaxy S3 bir rekora imza attı. Samsung Polonya’nın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada cihazın dünya genelinde 30 milyon satış rakamına ulaştığı açıklandı. Böylece 20 milyon satış rakamı ile rekor kıran Samsung Galaxy S3 bu rekorunu kısa bir süre sonra 30 milyon olarak yineledi.

Ulaşılan 30 milyon rakamının içinde sevkiyatların olup olmadığı bilinmezken bununla ilgili bir açıklamada yapılmadı. Samsung Galaxy S3 hiç şüphesiz Samsung’un elinden çıkan en başarılı cihaz olarak adını şirketin tarihine altın harflerle kazıdı. Artık inanılmaz bir rekabet ortamının oluştuğu bu pazarda Samsung’un ulaştığı 30 milyon rakamına ulaşmak diğer üreticiler için büyük zorluk oldu. Ayrıca Samsung’un duyurulan yeni S3 modeli olan Samsung Galaxy S3 Mini’nin de nasıl bir satış rakamı yakalayacağı merak konusu.

YORUMLAR