Samsung Galaxy S4 Mini Plus'ın Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S4 Mini Plus'ın Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un Galaxy S4 Mini Plus adı altında yeni bir ürün daha çıkarmaya hazırlandığı haberi sızdırıldı.

GSMarena web sitesinin iddiasına göre, Samsung Galaxy S4 Mini Plus Almanya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Romanya başta olmak üzere sene sonuna kadar tüm Avrupa’da satışa çıkacak.

Samsung Galaxy S4 Mini Plus’un adı bazı pazarlarda Samsung Galaxy S4 Value Edition olarak da görülebilecek. Fiyatının ise 200 Euro ile 240 Euro arasında değişeceği öngörülüyor.

GSMarena’nın verdiği bilgilere göre Samsung Galaxy S4 Mini Plus 4.3 inç büyüklüğünde bir AMOLED dokunmatik ekrana sahip ve HD çözünürlük sunabiliyor. Samsung Galaxy S4 Mini Plus dört çekirdekli Snapdragon 410 kullanacak ve 1.5 GB RAM’e sahip olacak. Samsung Galaxy S4 Mini Plus Android KitKat işletim sistemiyle piyasaya çıkacak. Cihaz 1.900 mAh batarya gücüyle çalışacak ve 8MP kameraya sahip olacak.

Tüm bu özellikler orta sınıfın biraz altında kalıyor gibi gözüküyor. Bu durumda 200 Euro fiyatı da anlaşılabilir oluyor. Samsung Galaxy S4 Mini Plus daha çok Avrupa’yı Pazar olarak hedef almışa benzese da Türkiye için bir çıkış tarihi haberi henüz gelmedi.

Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact Görüntüleri Sızdırıldı

HTC One M9 Cihazlara Android 5.1 Güncellemesi Başladı

Windows 10'a Yükselecek Olan Lumia Telefonlar Açıklandı

YORUMLAR