Samsung Galaxy S6 Edge Plus Görüldü

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Görüldü

Ağustos ayında piyasaya çıkacağı konuşulan Samsung Galaxy S6 Edge Plus’un gerçek görüntüsü internete sızdırıldı.

İki Samsung phablet telefonun Ağustos’ta tanıtılacağı ve hemen 10 gün içinde satışa çıkacağı geçen hafta kesinleşmişti. Bunlardan Samsung Galaxy Note 5'in, 12 Ağustos’ta yapılacak olan tanıtımdan sonra hemen 14 Ağustos’ta piyasada olacağı konuşuluyordu. Bunu takip edecek olan Samsung Galaxy S6 Edge Plus’ın ise 12 Ağustos’taki tanıtımdan 9 gün sonra 21 Ağustosta piyasaya çıkacağı iddia ediliyordu. Dün Samsung Galaxy S6 Edge Plus görüntüleri internete düştü.

İnternete Samsung Galaxy S6 Edge Plus’un maket resimleri sızdırıldı. Telefonun üzerinde dikkat ederseniz, 21 Ağustos tarihini görmek mümkün olabiliyor. Samsung Galaxy S6 Edge Plus  Samsung'un kendi üretimi olan Exynos 7420 yongasıyla gelecek ve 4 GB RAM desteği olacak.

Daha önce sızan dedikodulara göre, Samsung’un Project Zero 2 adında son derece gizli bir tasarım üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Project Zero 1, Samsung’un Galaxy S6 ve S6 Edge serisini tasarlarken kullandığı kod adı olduğundan bu yeni projenin Samsung Galaxy S6 Plus olma ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyordu. Ağustos ayında artık bu projenin hayata geçirilişine şahit olabileceğiz.

Samsung Dikkatleri Başka Yöne Çekse de Galaxy S6 Edge Plus Yine Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın Çıkış Tarihleri Belli Oldu

YORUMLAR