Samsung Galaxy S6 Edge'in Kafasına Sıktılar!

Samsung Galaxy S6 Edge'in Kafasına Sıktılar!

Pek çok Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge dayanıklılık testi izledik. Cihazı kaynattılar, üzerinden arabayla geçtiler ama cihaza hiç Desert Eagle ile kurşun sıkmamışlardı.

Telefon dayanıklılık testlerini sınırlayan bazı yaptırımlar ve kanunlar olmasını istediğiniz zamanlar oldu mu? Benim bazen oluyor. Sırf YouTube üzerinde biraz daha görüntülenmek adına telefonlara yapılan garip işkencelere dayanamıyorum. Binlerce lirayı madem sokağa atacaksın, git bir hayır kurumuna bağışla düşüncem ağır basıyor. Resmen üzülüyorum.

Yeni bir video daha geçti elimize. Evet, Bir Samsung Galaxy S6 Edge dayanıklılık testi. Bir Desert Eagle tabancasıyla alnının ortasından "deniyorlar" Samsung Galaxy S6 Edge'i. Bir de testi o kadar havalı edit etmişler ki, sanırsınız Fast and Furious  fragmanı izleyeceğiz.

Desert Eagle denen tabanca İsrail yapımı yarı otomatik bir silah. 357'lik, 41'lik, 44'lük, 440 Cor-bon ve 50 AE kalibrelik mermi kullanan modelleri var. Bu videoda izleyeceğimiz "makine" 357’lik magnum mermi atıyor. 

Şimdi artık nasıl bir testse bu dayanıklılık testi, onu izleyelim.

Samsung S6 ve iPhone 6 Üzerinde ‘Haşlama’ Testi de Yapıldı

Şimdi Sıra LG G4'e Düşme Testi Uygulamaya Geldi: İşte Sonuçlar

Samsung Galaxy S6 Edge Dayanıklılık Testi Kan Donduruyor

YORUMLAR