Samsung, Galaxy S6 Sahiplerine Hakaret mi Ediyor?

Samsung, Galaxy S6 Sahiplerine Hakaret mi Ediyor?

Samsung Galaxy S6 serisinde Galaxy 5’ten görünüşü dışında başka bir değişiklik olmadığını iddia eden ünlü bir teknoloji köşe yazarı, markanın S6 serisi ile kullanıcılara hakaret ettiğini savunuyor. 

Samsung’un hatırı sayılır derecede takip edilen SamMobile internet sitesi baş editörlerinde Abhijeet Mishra, Samsung Galaxy yelpazesindeki ürünlerin göz boyama teknikleriyle satıldığını iddia ederek mobil telefon gündemine oturdu.

Mishra, son yazısında Samsung’un kullanıcılarını "aptal" yerine koyduğunu ve bir önceki serilerinden çok da üstün olmayan telefonları fahiş fiyatlara sattığını iddia etti. Mishra bu iddiasını elbette kafasından uydurmuyor. Sağlam delilleri de var.

Mishra, Galaxy S5 ile Galaxy S6 arasındaki farkların yok denecek az olduğunu savunuyor ve yeni piyasaya çıkması beklenen Galaxy S6 Active serisinin S6’serisinden daha üstün batarya avantajlarına sahip olduğunu iddia ediyor. Mishra Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge modellerindeki bataryanın şimdiye kadar bir Samsung ürününde görülmüş en kötü batarya olduğunu savunuyor. Tüm bunlara rağmen bu ürünleri –en yüksek model- olarak allanıp pullanmasına da isyan ediyor.

Mishra Samsung Galaxy S6 Active serisinin gelişmiş bir Galaxy S6 olmadığının üzerinde özelikle dururken, aslında hiçbir Samsung ürününün bir öncekinden daha çarpıcı bir yeniliğe sahip olmadığının altını çizerek, bunu kullanıcılara bir hakaret olarak tanımlıyor. 

Samsung'dan Sürpriz, Bir Galaxy S6 Daha Geliyor

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Karşılaştırması

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırması

YORUMLAR