Samsung Galaxy S6 Serisinde Artık Uzun Ömürlü Batarya ve microSD Kullanmak Mümkün

Samsung Galaxy S6 Serisinde Artık Uzun Ömürlü Batarya ve microSD Kullanmak Mümkün

Değiştirilemeyen batarya ve microSD kullanılamaması Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge serisinin en çok şikayet edilen tarafları. Ancak bu soruna bir çözüm bulundu.

Samsung’un daha ince modellere yönelmesi iki önemli özelliğini telefonlardan çıkarmasına yol açmıştı. Batarya değişimi ve microSD özelliği olmayan S6 serisi bu yüzden çok eleştirildi. Telefonların piyasaya çıkmasının üzerinden birkaç ay geçse de bu iki sorun artık S6 serisi Samsunglar için bir problem teşkil etmeyecek.

Incipio telefon aksesuarı tasarım atölyesi offGRID adında Samsung Galaxy S6 serisini şarj edebilen ve harici microSD kullanılmasına olanak verebilen bir telefon kabı tasarladı.

Hem bataryaya destek veren, hem de bellek alanını yükseltmenize olanak sağlayan Incipio offGRID kaplar ince Galaxy S6 tasarımlarını biraz kabalaştırıyor. Ancak daha uzun ömürlü pil ve daha fazla depolama alanı tercih edenler için hem mükemmel bir çözüm getiriyor, hem de telefonu darbelerden koruyor.

Incipio batarya desteği 3.700 mAh’tan, 6.000 mAh’a kadar doping yapabiliyor. Standart 128 GB’a kadar da microSD takviyesine olanak tanıyor. Ekonomik Incipio’lar 90 dolara satılıyorlar. Daha fazla batarya gücü ve microSD desteği tercih edenler için bu fiyat 300 dolara kadar çıkabiliyor. Detayları Incipio sayfalarından da izleyebilirsiniz.

Anında Fotoğraf Çıktısı Alabilen Telefon Kabı

Akıllı Telefon Kullanımının Geleceğini Değiştirecek 6 Teknoloji

YORUMLAR