Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Ocak ayının başından bu yana heyecanla beklenen Samsung’un S6 serisi amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ön sipariş rekoru kırdı. Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge için oldukça başarılı bir reklam ve tanıtım kampanyası yapılıyor. 

Samsung pazarlama ve reklam departmanları sonunda çalışmalarının meyvesini toplayacaklar. Dünyanın her yerinden Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge için şimdiye kadar 20 milyon ön sipariş toplandı.

Bu rakamın cihazların piyasaya sürüleceği Nisan ayına kadar en az 3’e katlanması bekleniyor. Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge ilk olarak MWC 2015 Barselona’da tüketicilerin karşına çıkmıştı. Ondan önce medya ve internet Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge haberleriyle dolup taşıyordu.

Samsung yeni ürünleri için oldukça başarılı bir tanıtım kampanyası planı da tasarlamış, ürünlerin merak edilmesini ve beklentiyi yüksek tutmayı başarmıştı. Cihazların artık neye benzediği de bilindiğine göre ön siparişlerin artması kaçınılmaz görünüyor.  

Apple Sonunda Samsung'u Liderlik Koltuğundan İndirdi

Cyanogen'e Göre Samsung’un 5 Senelik Ömrü Var

Samsung Galaxy S6 ve LG G Flex2 Karşılaştırması

Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu: Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 ve LG G3 Karşılaştırması

YORUMLAR