Samsung Galaxy S7 Ailesinin Arka Bölümü Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Arka Bölümü Sızdırıldı

Samsung'un yeni amiral telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge 21 Şubatta tanıtılacak. Ancak lansman gününe kadar cihazlara ait sızıntılar hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'ye ait olduğu söylenen yeni sızıntılar paylaşıldı. Popüler kaynak evleaks'ın Twitter hesabından paylaştığı görselde iki farklı telefon bulunuyor ve telefonların nedeni bilinmiyor ama ön tarafı değil arka tarafı görünüyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi birisi büyük diğeri küçük olmak üzere sızıntı kaynağı tarafından iki tane siyah Samsung telefonunun resmi paylaşıldı. Yapılan bu sızıntı fotoğrafı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'nin 21 Şubat'ta tanıtılacağı kesinleştikten sonra gelen ilk ama son olmayan sızıntı oldu. Sızıntıyı biraz incelediğimiz zaman Samsung'un yeni seride de cam tasarımı devam ettireceği anlaşılıyor. Kavisli kasanın da eğiminde bazı değişiklikler yapıldığı da göze çarpıyor. Kamera ve flaş yerleşimi ise eski seride olduğu gibi aynı kalmış.

Samsung'un yeni amiral telefonları ise 21 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi 2016'da binlerce katılımcı karşısında tanıtılacak.

YORUMLAR