Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Tasarımlı Sürümü Resmen Duyuruldu

Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Tasarımlı Sürümü Resmen Duyuruldu

Geçen yıl Marvel evreni süper kahramanları Samsung S6 Edge için boy göstermişlerdi. Şimdi sıra Samsung Galaxy S7 Edge için DC evreninden Batman’a geldi.

Samsung’un Marvel evrenine ait süper kahraman serisinin hatırlıyoruz. Özellikle Avengers kahramanlarından Iron Man oldukça ilgi çekmişti. Bu sürprizinden tam bir sene sonra Samsung Galaxy S7 Edge için de aynı özel üretim Batman Injustice serisi duyuruldu. Samsung Galaxy S7 Edge Injustice özel tasarımlı telefonlar Injustice: Gods Among Us oyununun üçüncü yılı anısına üretildiler.

Aşağıdaki videoda Samsung Galaxy S7 Edge Injustice kutu açılımını izlediğinizde aslında oldukça hoş bir Samsung cihazla karşılaşıyorsunuz. Bu arada kutudan bir adet Batarang, arka kapak koruma kılıfı ve VR gözlük seti çıktığını da hatırlatalım. Batman özel serisi Samsung Galaxy S7 Edge’in tüm arayüzü de Batman temalı olarak telefona dahil edilmiş. Bu da oldukça farklı bir cihaz kullanıyormuşsunuz hissi yaratıyor.

2015 yılında Marvel ile ortaklık yapan Samsung’un bu yıl DC Universe ile bir araya gelmesi çok yakında Superman ve Wonder Woman temalı cihazlar içinde bir sinyal olabilir. 

Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana!

Iron Man Samsung Galaxy S6 Edge Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Iron Man Serisi Görüldü

YORUMLAR