Samsung Galaxy S7 İçin Zekice Kurgulanmış 3 Yeni Reklam Videosu Yayınladı

Samsung Galaxy S7 İçin Zekice Kurgulanmış 3 Yeni Reklam Videosu Yayınladı

Samsung’un reklam ve pazarlamada pek çok şirketi yaya bıraktığı su götürmez bir gerçek. Şirketin Samsung Galaxy S7’ler için hazırladığı üç mükemmel reklam çalışması da bu gerçeğin tuzu biberi oldular.

Samsung Galaxy S7 serisinin telefon pazarındaki başarısı geçtiğimiz aylarda gündemden düşmemiş hatta Samsung’un 2016 ilk çeyreğinde kara geçmesinin bir sebebi olarak da gösterilmişti. Cihazların su geçirmezlik, Samsung Pay ve kamerasının özelliklerini ön plana alan reklam filmleri insanı gülümsetiyorlar.

İlk reklamda kendi telefon numarasını hoşlandığı bir kıza veren genç adamın kızın telefon numarasını alacak fırsat bulamaması üzerine yaşadığı derin beklenti esprili beklenti anlatılırken, slogan olarak "Su geçirmez telefona aşık olacaksınız" manşeti atıyor. ikinci reklam bir türlü eline cebine atmayan bir adamın arkadaşına çektirdikleri anlatılıyor. Cimri arkadaşının Samsung Galaxy S7’si olduğunu gören diğer adam ise intikamını çok ince bir şekilde alıyor. Bu reklamın slagonı "Samsung ödeme alışkanlığnızı değiştirecek" olmuş.

Üçüncü reklam ise biraz dokunaklı ve oldukça zekice kurgulanmış. Karanlıktan korkan kız kardeşinin korkularını anlayan ablası, Samsung S7’yi son derece zekice kullanarak kız kardeşinin korkularına son veriyor. Bu son reklamda Samsung’un kullandığı slogan da çok etkileyici: Karanlıktan korkmayan kamera.

İşte sırasıyla Samsung S7'nin yeni reklamları:

Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

Samsung Galaxy S7 İçin Yapılan Kullanıcı Yorumları Ortalığı Karıştıracak

YORUMLAR