Samsung Galaxy S8 Active Tanıtıldı!

Samsung Galaxy S8 Active Tanıtıldı!

Güney Kore merkezli Samsung şirketi, bugün Galaxy S8 Active'yi tanıttı. Samsung, S8 Active'nin 'en dayanıklı Galaxy telefonu' olduğunu belirtti.

S8 Active teknik özellik olarak S8 veya S8+ ile aynı özelliklere sahip. Hatta S8 Active'nin batarya kapasitesi daha geniş. Ancak telefonun dikkat çeken yanı özelliklerinden daha çok, dayanıklılığının üst seviye olması. S8 Active'nin dört köşesinde yer alan yastıklarla düşmeye karşı direnç kazanırken, çatlamaya, suya ve toza karşı da dayanıklı olduğu dile getiriliyor.

Telefonun teknik detaylarında ise, 18:9 ekran formatında Quad HD Super AMOLED ekran ve Qualcomm Snapdragon 835 işlemci yer alıyor. 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz, 12MP arka kamera ve 4000 mAh'lik devasa bir bataryaya ev sahipliği yapıyor. Bu batarya kapasitesi, S8+'tan bile 500 mAh daha büyük.

S8 Active, 8 Ağustos'ta ön siparişe açılacak ve 11 Ağustos'ta kargolanmaya başlanacak. ABD dışına satışı olmayacak cihazın, üçüncü parti firmalar aracılığıyla Avrupa'ya ithal edilebileceği öngörülüyor. Fiyat konusunda ise, 30 ay taksitle AT&T tariflerine ek olarak aylık 28 dolara satılacak.

Samsung’un Veliahtına 12 Yıl Hapis İstemi!

Samsung Galaxy Note 8 İçin Yeni Tarih

YORUMLAR