Samsung, Galaxy S8 ile Birlikte Çift Kamera Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak

Samsung, Galaxy S8 ile Birlikte Çift Kamera Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak

Koreli dev teknoloji şirketi Samsung, henüz Galaxy Note 7'nin tanıtılmasının üzerinden çok geçmemesine rağmen yeni bir amiral gemisi telefonu üzerinde çalışmaya başladı bile. Gelecek ayların yeni amiral telefonu olacak olan Galaxy S8’e ait kamera bilgileri paylaşıldı.

Akıllı telefon üreticileri arasında en öne çıkan isimlerden birisi olan Samsung, Galaxy S8 için çalışmalarına başladı. Kullanıcıları için oldukça yüksek performansa sahip bir telefon yapmayı hedefleyen Samsung, yeni amiral gemisinde en çok kameraya önem verecek.

Iris tarayıcısı ve Samsung'un yeni bildirim sistemine sahip olmasını beklediğimiz Galaxy S8, çift kamerasıyla birlikte kullanıcılarını kendine hayran bırakacak. Bu kararla birlikte Samsung, LG, Huawei ve Apple gibi popüler markalardan sonra da olsa nihayet çift kamera teknolojisine ilk adımını attı.

Samsung Galaxy S8'in Kamera Özellikleri Nasıl Olacak?

12 MP ve 13 MP olmak üzere arka kısımda toplamda 2 adet kameraya sahip olması beklenen Galaxy S8, geliştirilen lens teknolojisi ile birlikte oldukça yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilecek. Ön kısımda ise 8 MP'lik bir kamera yer alacak. Böylelikle Samsung Galaxy S8 toplamda üç kamera ile birlikte kullanıcılarının karşısına çıkacak. 

Samsung'un çift kamerayı en çok Galaxy S8'e nasıl entegre edeceği merak ediliyor. Eğer Galaxy S8'de göze hitap etmeyen bir çift kamera yer alırca kullanıcı tepkileri Samsung'u oldukça yıpratabilir.

Peki, siz Galaxy S8’de yer alması beklenen çift kamera teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung, Galaxy S8'de Kullanabileceği Yeni 4 GHZ Exynos İşlemcileri Test Ediyor

Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti Gibi

YORUMLAR