Samsung, Galaxy S8 ile Mükemmel Fotoğraflar Çekmeyi Öğretecek

Samsung, Galaxy S8 ile Mükemmel Fotoğraflar Çekmeyi Öğretecek

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S8’in, şuan piyasada bulunan mobil kameralar içinde en iyilerden biri olduğunu inkar edemeyiz. İster güçlü bir kullanıcı, isterse öğrenmeye açık bir kullanıcı olun faketmez. Samsung, mobil kamerayla profesyonel fotoğraflar çekmek isteyen kullanıcıları Pro Modu ile eğitmek istiyor. 

Fotoğraf çekme konusunda yetenekli amatör veya profesyonel fotoğrafçılar, olağanüstü fotoğraflar çekmek için artık taşınması daha kolay olan mobil kameraları kullanıyorlar. Gelişen mobil kamera teknolojileri de buna olanak sağlıyor.

Samsung, Galaxy S8 kameranızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için YouTube'da Galaxy S8 kamerasının bazı temel özelliklerini vurgulayan bir dizi video yayınladı. Videolar, Galaxy S8’le düşük ışıkta fotoğraf çekmenin püf yollarını ve Pro Mod'la mükemmel fotoğraflar yakalamanın nasıl mümkün olabileceğini kullanıcılara gösterecek.

Fotoğrafçılığa meraklıysanız aşağıda bulunan videoları izlemenizi tavsiye ediyoruz. Düşük ışıkta fotoğraf çekmek, perspektif kontrolünü sağlama ve Pro Mod gibi birçok önemli ayrıntıyı anlatan videoları izledikten sonra fotoğrafçılık hakkında birkaç püf noktaya sahip olabileceğinizi düşünüyoruz.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ Karşılaştırması

Samsung Galaxy S8 Sorunları ve Çözümleri

Samsung Galaxy S8 Active Tanıtıldı!

YORUMLAR