Samsung Galaxy S8, Sanal Asistan ve 4K Çözünürlükle Geliyor!

Samsung Galaxy S8, Sanal Asistan ve 4K Çözünürlükle Geliyor!

Gelecek sene tanıtılacak olan Galaxy S8’in Viv sanal asistanına ve 4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı söyleniyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in tanıtılmasıyla seneye güzel başlayan Samsung, sadece birkaç ay sonra satışa sunduğu Galaxy Note 7 ile hem Note serisini, hem de kendi adını lekeledi. Galaxy Note 7’nin üretimini kesin olarak durdurduğunu açıklayan Güney Koreli şirket, şimdi Galaxy S7’nin bir üst modeli olan Galaxy S8 ile Note 7’nin zararını karşılamaya çalışacak.

TechTastic, Samsung’un Galaxy S8 için çok büyük planları olduğunu ortaya çıkardı. Paylaşılan bilgilere göre Güney Koreli üreticinin yeni amiral gemisi hem 4K ekran çözünürlüğüne, hem de sanal asistana (Siri’ye benzer bir sistem) sahip olacak. Aslında Samsung’un yeni telefonlarında sanal asistan sistemlerini görmek bizleri çok şaşırtmazdı. Çünkü bundan yalnızca 5 gün önce Samsung’un, Apple’ın Siri’sini geliştiren Viv Laboratuvarları’nı satın aldığı gündeme gelmişti.

Çift Kameraya da Sahip Olabilir

Galaxy S8 hakkında, akıllı telefonun çift arka kameraya sahip olacağı yönünde söylentiler de mevcut. Muhtemelen sadece Galaxy S8 Edge modelinde göreceğimiz çift kamera donanımı, 4K ekran çözünürlüğüyle bir araya gelirse, Galaxy S8 Edge’in fotoğraf çekme meraklılarının dikkatini çekeceğine şüphe yok.

Samsung Galaxy S8'in Performans Canavarı İşlemcisi Belli Oldu

Samsung, Galaxy S8 ile Birlikte Çift Kamera Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak

Samsung, Siri’yi Geliştiren Şirket Olan Viv Laboratuvarlarını Satın Aldı

YORUMLAR