Samsung Galaxy S9, 2018'in Ocak Ayında Gelebilir

Samsung Galaxy S9, 2018'in Ocak Ayında Gelebilir

Son aylarda akıllı telefon pazarının en çok konuşulan markası olan Samsung, Note 8'den sonra yine bir amiral gemisi olan Galaxy S9 için acele ediyor gibi görünüyor. Bazı iddialara göre, Galaxy S9 modelinin 2018 yılının ilk çeyreğinde hatta Ocak ayında geleceği belirtildi.

Tabii ki şu anda Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Sadece bazı sızıntı bilgilere göre bu lansman tarihini söyleyebiliyoruz. Ancak Apple'ın bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni iPhone modeline hızlı cevap vereceğini düşündüğümüz Güney Koreli şirket, geçen yıl Galaxy S8'i mart sonunda tanıtmış ve üç hafta sonra satışa çıkarmıştı.

Samsung'un 2018 planında ise, Galaxy S9'u Şubat ayında dünya çapında satışa çıkarmak olduğu söyleniyor. Yani S8'e göre 2 ay erken tanıtılmış telefon sayesinde Samsung, Apple’ın 3 cihazına 2 veya 3 modelle arka arkaya cevap vermiş olacak.

Bunlara ek olarak, S9'un teknik özelliklerinin ise daha şimdiden iPhone 8'e göre güçlü olacağı söyleniyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Samsung’un, Qualcomm’a yüklü miktarda Snapdragon 845 siparişi verdiği açıklanmıştı. Ancak zaman içerisinde hangi telefonun daha iyi olduğunu göreceğiz.

Samsung Gear Sport Ön İnceleme

Samsung Galaxy S7, Şarj Olurken Ateş Aldı!

YORUMLAR