Samsung Galaxy Tab E Beklentileri Karşılayamayabilir

Samsung Galaxy Tab E Beklentileri Karşılayamayabilir

Geçtiğimiz hafta Samsung Galaxy Tab E için sızdırılan bilgiler, Samsung'un nispeten daha düşük özelliklerde bir ürün ortaya çıkaracağını gösterdi. Samsung tarafılan üretilen cihaz, bütçe dostu olmasının yanında Asya pazarından daha fazla pay almak isteyen şirketin amaçlarını da karşılayacak gibi görünüyor. Amiral gemileri görmeye alıştığımız şu dönemde sızdırılan özellikler pek çok kullanıcı için hayal kırıklığı olabilir.

Samsung Galaxy Tab E için donanım özellikleri henüz resmi olmasa da cihazın 1.3 GHz Dört çekirdekli Spreadtrum SC7730SE işlemci ve 1.5 GB RAM'e sahip olması bekleniyor. Buna bağlı olarak 9.6 inç TFT LCD ve 1280x800 çözünürlüğe sahip bir ekranı olacak. Daha önce yapılan ve sızdırılan haberlerde Galaxy Tab E'nin 16 GB depolama alanına sahip olacağı konuşuluyordu. Şimdi ise özellikler giderek düşüyor ve 8GB depolama alanı ve microSD kart desteğiyle artırılabilir hafıza bilgisi geliyor. Ayrıca Android 5.0'ın tüm cihazlar tarafından yükseltilebildiği bir dönemde Tab E bizi Android 4.4 Kitkat ile karşılayabilir.

Henüz konuşmak için erken olsa da bu cihazın tamamen giriş seviyesi bir tablet olacağını söylersek yanılmış olmayız. Dürüst olalım, bu tabletin özellikleri ve donanımı göz önüne alındığında biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Piyasaya 225 dolardan çıkacak olması da cabası. Umarım ilerleyen dönemlerde daha iyi haberlerle karşılaşırız.

Mozilla Android Üzerinden İçerik Üretmek İçin WebMaker’ı Yayınladı

Emoji'den Şifre Oluşturmak Artık Mümkün

YORUMLAR