Samsung S6 Edge'lere Hiç Acımadılar; Önce Yere Attılar, Sonra Büktüler

Samsung S6 Edge'lere Hiç Acımadılar; Önce Yere Attılar, Sonra Büktüler

Samsung S6 Edge'in dayanıklılık testlerini seyretmek gerçekten yürek istiyor. Samsung S6 Edge'in aynı Apple iPhone 6 gibi hem de aynı ağırlık altında eğildiği ve 1 metreden düşünce tuzla buz olduğu görüntüler canınızı yakacak. Akıllı telefonların başına pek çok kaza gelebiliyor. Elimizden düşebiliyorlar ya da yanlış kullanımdan dolayı farklı biçimlerde deforme olabiliyorlar. Apple iPhone 6’nın eğilmesiyle beraber fenomen olan eğme ve bükme testleri, elbette Apple’ın rakibi Samsung ürünlerine de uygulanıyor. Samsung Galaxy S6 Edge serisine uygulanan testler insanın içini acıtıyor. Ancak şurada şöyle bir gerçek de var, teknoloji telefonları daha mükemmel yaparken aynı zamanda son derece de kırılgan bir hale mi getiriyor?

Samsung Galaxy S6 Edge’e uygulanan eğme bükme testini aşağıda izleyebilirsiniz. Apple iPhone 6, HTC ve Samsung Galaxy S6 Edge'in kırılma ve bükülme ağırlık noktaları neredeyse birbirleriyle aynı. Hepsi aynı riski taşıyor. Ancak iPhone ve HTC bükülmeden sonra çalışmazken, Samsung Galaxy S6 Edge çalışmaya devam edebiliyor. 

Samsung Galaxy S6 Edge ekranı yüzünden türlü işkencelere tutuluyor. Daha önce yayınladığımız Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Ürküten Gerçek haberimizin hemen ardından Kore’de bir grup insan S6 Edge’i yerden yere atarak bir deneme yapmıştı. Bu haberimizi kaçıranları Samsung Galaxy S6 Edge Dayanıklılık Testi Kan Donduruyor haberimize davet etmek istiyoruz.

Bu denemeden hemen 3-4 gün sonra, son derece sakin ve olağan bir Samsung Galaxy S6 Edge düşme dayanıklılık testi daha yapıldı. Sonuçlarını aşağıda izleyebilirsiniz. 

Her tarafı cam ile kaplı Samsung Galaxy S6 Edge bu testten sonra hayranlarını, cihazı alıp almamak konusunda uzun uzun düşündürebilir. 

Samsung S6 serisinden 1 Nisan Ürünü: S6 Edge Akıllı Bıçak

Facebook Kısa Video Uygulaması Riff Çıkış Yaptı!

iPhone 6C Ortaya Çıktı!

YORUMLAR