Samsung S7 Edge İçin İşkence Sezonu Açıldı

Samsung S7 Edge İçin İşkence Sezonu Açıldı

Samsung S7 Edge büyük ilgiyle beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Gerek tasarımı, gerek ise özellikleri olsun diğer Samsung'lardan çok daha farklı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Ünlü telefon işkencecisi YouTuber Zach'ın eline düşen cihaz, ilk acı deneyimini de yaşamak zorunda kaldı..

"JerryRigEverything" adlı Youtube kanalının sahibi Zach, teknolojik aletlerin gücünü test etmeye yönelik yaptığı işkencelerle ünlü. Samsung S7 ve S7 Edge neredeyse hiçbir yerde prototipini bile göstermemişken, Zach yeni videosunda S7 Edge öyle şeyler yapıyor ki izlerken kanınız donabilir. Telefona uyguladığı çizik, yakma ve buna benzer hareketlerle telefonun dayanıklılığını test eden Zach, önce küçükten üç beş çizik ile başlıyor, daha sonrasında ise konuyu birazcık daha abartıyor. İşin en ilginç yanı ise, Samsung S7 Edge bükülmüyor.

Yapılan tüm işkencelere rağmen sağlamlığını koruyan Samsung S7 Edge bize yeterince güçlü gözüktü; tabii ki son nesil bir telefondan da beklentimiz daha az olamaz. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Videoyu izledikten sonra bizlerle düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın. 

Microsoft'un Gizli Donanımİşkence Zindanı

iPhone Üzerinde Hunharca Uygulayabileceğiniz 10 Dayanıklılık Testi

Samsung Galaxy S6 Edge'in Kafasına Sıktılar!

YORUMLAR