Samsung, S7 Kullanıcılarını Cezbetmek İçin Galaxy S8’in Ekranını Büyütüyor

Samsung, S7 Kullanıcılarını Cezbetmek İçin Galaxy S8’in Ekranını Büyütüyor

Daha önce Tamindir sayfalarında Samsung Galaxy S8’in ekran ve gövde oranının internete sızdığını duyurmuştuk. Gelen yeni haberler Samsung Galaxy S8’in ekran boyunu da ortaya çıkarıyor.

Samsung Galaxy S8 model telefonların OLED ekran kullanacakları daha önceden internette dolaşıyordu. Sızan bilgilere göre yüzde 90’ı OLED ekrandan oluşacak olan S8 serisinin ekranı hakkında kesin bir bilgi verilmiyordu. Android Authority web sitesinin haberine göre Samsung, büyük ekranlara alışmış S7 kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmamak için ekranları geniş ve büyük tutacak.

Galaxy S7 ve S7 Edge cihazların 5.1 ve 5.7 inç oranlarını koruduğunu bildiğimize göre, Galaxy S8 serisi modellerin bunlardan büyük olacağını kestirebiliyoruz. Yüzde 90 ekran oranıyla beraber büyük olasılıkla Samsung Galaxy S8’lerde “home” tuşunu da artık göremeyeceğiz. Bu tuş ekrana dahil olarak kullanılacak diye tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S8 serisinin ekran boyu “şudur” diye bir bilgi henüz sızmadı. Ancak bu bilginin çok yakında geleceğini tahmin etmek zor değil. Şimdilik yüzdelerle ve karşılaştırmalarla beklentimizi devam ettiriyoruz.  

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Beklenenden Önce Olabilir

YORUMLAR