Samsung, Türkiye'deki En Büyük Mağazasını Açtı

Samsung Türkiye mağaza

Güney Koreli teknoji devi Samsung, Türkiye'deki en büyük mağazası için festival gibi bir açılış düzenledi. Ülkemizdeki en büyük mağazası için Bağdat Caddesi'ni seçen Samsung Türkiye, 1200 metrekare büyüklüğündeki mağazasını bugün itibarıyla ziyaretçilerine açtı. 

Karnaval gibi açılışla birlikte Samsung'un bütün ürünlerinin tek bir mağazada görülebileceği belirtilirken, ziyaretçilerin mağazada ürünleri görmekle kalmayacakları, uzmanlardan bilgi alarak tüm ürünleri yakından tanıyabilecekleri dile getirildi. Yeni mağazanın, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kahve ikramı ve ziyaretçilerin serbestçe vakit geçirebileceği çalışma alanları ile misafirlerine teknoloji mağazalarından beklenmeyen bir deneyimi sunduğu belirtildi. 300 metrekarelik arka ofis alanında ise mağaza çalışanlarının konforu ve huzurlu çalışmaları için uygun ortam sağlandığı vurgulandı.

Samsung Türkiye mağaza 2

Dünyadaki en büyük mağazalardan biri

Samsung Türkiye Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası,teknoloji severlerin buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı. Yeni mağazada mobil cihazların, mobil cihazlara ait aksesuarların ve mobil cihazlarla entegre çalışarak günlük hayatı zenginleştiren TV’lerin, akıllı ev ve ev eğlence sistemlerinin bulunduğunun altı çizildi. Mağaza, dünyadaki en büyük Samsung mağazalarından biri olması açısından da dikkat çekiyor.

Samsung ürünü almak için gitmenin yanı sıra tam bir uğrak nokta hedefinde olmayı hedefleyen yeni mağazanın misafirleri için pek çok çekim noktası bulunurken, açılan mağazayla Samsung'un Türkiye pazarını ne kadar önemsediği de tekrar ortaya çıkmış oldu.