Samsung Türkiye Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya Başlattı

samsung sevgililer günü

Samsung, Sevgililer Günü için özel kampanya başlattığını duyurdu. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamayla Sevgililer Günü hediyesi olarak Samsung Galaxy A7 ya da Galaxy A9 satın alanların hızlı şarj cihazı kazanacakları duyuruldu.

15 Şubat tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile kampanyaya dahil satış noktalarından Galaxy A7 veya Galaxy A9 akıllı telefon satın alıp, shop.samsung.com/tr’ye üye olarak kampanya koşullarını yerine getirenlerin, 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir hızlı şarj cihazına ücretsiz olarak sahip olma fırsatı yakalayacakları dile getirildi. Her iki telefon ise Samsung tarafından aşağıdaki gibi tanıtılmışlardı. Telefonlara dair Samsung tarafından yapılan açıklamaların yanı sıra Tamindir’in hazırladığı inceleme videolarını izleyerek de gerekli bilgileri edinmeniz mümkün!

Galaxy A7: “Üç adet güçlü arka kameraya sahip Galaxy A7, hayatın her anında yanınızda olacak üstün bir cihaz. Galaxy A7’nin ayarlanabilir LED flaşlı 24MP ön kamerası sayesinde ideal ışığı aramaya gerek kalmadan günün her anında net selfie’ler çekilebiliyor. Profesyonel Aydınlatma Modu sayesinde ise profesyonel stüdyoların aydınlatma koşulları kullanıcıya sunuluyor. 6 inç boyutunda üst düzey bir Super AMOLED ekrana sahip olan Galaxy A7, yakalamak istediğiniz anları paylaşmanızı sağlıyor. Samsung’un imzası haline gelen Sonsuz Ekran ise etkileyici bir izleme deneyimini sunuyor.”

Galaxy A9: “24MP’lik ana kamera, 8 MP’lik 120° Ultra Geniş Açı kamera, 10MP’lik Tele kamera ve Canlı Odak özelliği sunan 5MP’lik kamera ileezberleri bozan Galaxy A9; güçlü pil kapasitesi, yüksek depolama alanı ve 6,3 inç Super AMOLED ekranı ile de dikkat çekiyor.”