Samsung, Windows 8 Yüklü Akıllı Telefon ve Tablet Çalışmalarını Hızlandırdı

Samsung, Windows 8 Yüklü Akıllı Telefon ve Tablet Çalışmalarını Hızlandırdı

Samsung, Windows 8 işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler için marka çalışmalarını da hızlandırdı. Dev şirket bu doğrultuda ATIV Tab ve ATIV S alt marka tescil işlemini gerçekleştirdi.

Samsung’u yakından takip eden ve yabancı dilde yayın yapan SamMobile tarafından yapılan habere göre Samsung, Windows Phone 8 işletim sistemi ile kullanıcılara sunacağı akıllı telefon ve tabletlere vereceği ismi belirledi.

Android’in en kapsamlı temsilcisi konumunda bulunan şirketin Windows Phone 8 ile ne kadar yol alabileceği şimdiden merak konusu olsa da şimdilik en çok cevabı beklenen konu Berlin’de düzenlenecek IFA 2012 Fuarında tanıtılacak dönüştürülebilir tablet.

Resmi Facebook sayfalarından birinde yer alan görsel ile birlikte resmiyet kazanan Windows Phone 8’li Samsung tabletin kısa bir süre sonra IFA 2012’de tanıtılacağına dair bu görsel büyük heyecan yarattı. S Pen sahibi ve uyumlu klavyesi ile hemen her kullanıma yönelik hizmet verebileceği öne sürülen ürünün tüm özellikleri yakında ortaya çıkacak.

YORUMLAR