Samsung'un Apple Watch'a Cevabı Ucuz ve Daha Yetenekli Gear S2 ile Geldi

Samsung'un Apple Watch'a Cevabı Ucuz ve Daha Yetenekli Gear S2 ile Geldi

Samsung ezeli rakibi Apple’ı giyilebilir cihaz kulvarında da takip ediyor. Samsung Gear S2 şirketin Apple Watch’a verdiği bir cevap olarak algılandı.

Samsung Gear S2 akıllı saat geçen hafta Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge+ tanıtılırken sahnede yerini aldı. İlk bakışta Apple Watch’a çok benzeyen Samsung Gear S2 aslında görüntüsünü bir kenara bırakırsak Apple Watch’dan daha ucuz ve üstün özelliklere sahip.

Eylül ayında düzenlenecek olan IFA 2015’te hakkında daha fazla bilgi alabileceğimiz Samsung Gear S2, her akıllı saatte artık standart özelliklerden biri olan kalp atışı sensörü, fitnes takip uygulamaları, takvim entegrasyonu, zaman dilimi adaptasyon özelliği gibi bazı bilindik özelliklere sahip. Akıllı saat Samsung Gear S2 hakkında şimdilik bunlar konuşuluyor. Ancak Samsung yeni Android giyilebilir cihazının Apple Watch’a güzel bir cevap olduğunu savunuyor. Çünkü Samsung Gear S2 telefona bağlı kalmak zorunda olan bir saat değil. Mesaj ve konuşmalarınızı telefonla entegre olmadan da yapabiliyorsunuz.

Henüz Tizen yonga kullanılıp kullanılmadığı belli olmayan akıllı saat hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi edinip sizlerle paylaşacağız. 

Samsung Gear S2 Tanıtıldı

Samsung, Tizenli Saati GearS2'yi IFA 2015'de Sergileyecek

YORUMLAR