Samsung'un İnkar Ettiği Galaxy Note 5 S-Pen Sorununa Çözüm Bir Videoyla Geldi

Samsung'un İnkar Ettiği Galaxy Note 5 S-Pen Sorununa Çözüm Bir Videoyla Geldi

Galaxy Note 5’in önemli ve kullanışlı aksesuarı S-Pen aynı zamanda cihaz için sıkıntıda oluşturabiliyor. Ancak çözümü yok değil.

Samsung Galaxy Note 5’in en önemli özelliklerinden biri olan S-Pen kalemi cihazın en hatalı tasarımı olarak gösteriliyor. Çünkü Samsung Note 5 için kullanılan S Pen kalem, bir anlık dikkatsizlikle yuvasına rahatça ters olarak yerleştirilebiliyor. Bu da Samsung Galaxy Note 5 kasası üzerinde çatlama ve kırılmalara neden olabiliyor. 

Samsung hafta içinde konuyla ilgili olarak yayınlanan haberlere “kullanma kılavuzunu okuyan kimse bu hatayı yapmaz” diyerek cevap verse de, bu vurdumduymazlığı da tarihe geçecek kadar “kaba” olarak değerlendirildi. Her ne kadar Samsung tasarımda ince bir detayı atlamış olduğunu kabul etmek istemese de, kullanıcılara S-Pen’in Galaxy Note 5’e ters yerleştirilmesi halinde yaşayacakları sıkıntıları nasıl çözebilecekleri hakkında videolar da internete düşmeye başladı.

Bunlardan bir tanesini hemen sizinle paylaşalım istedik. Videoda S-Pen ters yerleştirildiği takdirde Samsung Galaxy Note 5'e nasıl zarar vereceğini ancak bu sıkıntıyı yaşamadan S-Pen'in nasıl gövdeden çıkarılabileceğini net olarak görebiliyoruz. 

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus İçin Tasarlanan Klavye Samsung'un Yüzünü Kızarttı

Samsung Galaxy Note 5'in Süper Özelliği Kullanıcılar İçin Kabusa Dönüşebilir

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR