Scarlett Johansson'lu Ghost in The Shell'in İlk Fragmanı Nefes Kesiyor!

Scarlett Johansson'lu Ghost in The Shell'in İlk Fragmanı Nefes Kesiyor!

Scarlett Johansson'ın başrolünde olduğu ünlü kült manga serisinin sinemaya uyarlanan sürümü Ghost in the Shell'in ilk fragmanı yayınlandı! Manga çizgi romanlar Japonya'da hala son derece popüler resimli macera ve bilim kurgu edebiyatı olarak da bilinirler. 

Masamune Shirow'un yarattığı ve 1995 yılında bir anime-manga kült yapıtı olarak vizyona giren Ghost in the Shell, şimdi de beyaz perdeye geliyor. Ghost in the Shell'in 1995 yılındaki animesi çok yüksek bir başarıya ulaşamamıştı. Bilim kurgu yapımlarının kilometre taşı sayılan Ghost in the Shell, Hollywood uyarmasıyla bu sefer başarıyı yakalayabilecek mi, pek de emin değiliz. Ancak Ghost in the Shell geleceğe son derece karanlık bakış fırlatan ve sonumuzun teknoloji olabileceğini anlatan alt hikayesiyle şans verilmeye değer bir çalışma.

2029 yılında geçen filmde polisiye bir hikaye anlatılıyor. Yönetmenliğini Rupert Sanders'ın yaptığı filmde yarı insan, yarı robot hibrit olan Mototo Kusanagi'nin (Major) hikayesi anlatılıyor. 9. birlik denilen özel ekibin başında olan Major, suçluları durdurmaya çalışıyor ancak, daha sonradan ortaya çıkan Kukla Ustası ismindeki usta bir hacker tüm siber teknolojileri engellemeye çalışınca, Major bu teröristi durdurmaya çalışıyor.

Filmde gittikça gelişen teknoloji ve bu döngünün içerisinde yaşayan insanların yaşamlarını da konu alınıyor. Dolayısıyla filmde gelecekle ilgili birçok mesaj bulunuyor.

Başrollerini Scarlett Johansson, Pilou Asbæ, Michael Pitt gibi isimlerinin paylaştığı film 31 Mart 2017'de vizyona girecek. 

Ghost in the Shell'in dünyaca beğenilen ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

WhatsApp ile GIF Gönderme Nasıl Yapılır?

YORUMLAR